Skip to content

Teknolojik

Çözümler

Kablosuz internet

Bodrum Usta, özellikle geniş çaplı ve yükseksayıda wireless internet kullanıcısına hitap edecek oteller, sosyal tesisler, üniversiteler, fuar ve kongre merkezleri, toplu konutlar gibi daha bir çok tesiste kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek performanslı ve düşük maliyetli profesyonel kablosuz wireless internet çözümleri sunmaktadır.

Sistemlerimiz, müşterilerinize şifre ve kullanıcı adı tanımlayarak internet hizmeti vermenizi ve 5651 Sayılı Kanun gereği internet erişimini kayıt altına almanızı ve dış dünyaya karşı güvenlik duvarı oluşturarak kurumunuzun güvenli internete ulaşmasını sağlar.

Bodrum Usta kurulduğu andan itibaren Dünyaca kabul görmüş büyük markaların Bodrum da satışını da yapmaktadır.

Büyük teknoloji mağazalarında gördüğünüz tüm ürünler ve daha farklı özelliklerde bilgisayar ve son teknoloji özel ürünleri ve çevre birimlerini Bodrum Usta da bulabilirsiniz.

Bodrum Usta adından da anlaşılacağı üzere çok kapsamlı bir servis olma amacı ile kuruldu ancak zaman ve Bodrum sadece IT konularında hizmet verebilmemize olanak sağladı.
Yetenek ve fikirlerimizi IT bilişim teknolojileri ile sınırlı değil ve fikir yelpazemiz olabildiğince geniş ve genişlemeye devam etmektedir.

Fikir ve tecrübelerimizi bilginin evrenselliği çerçevesinde severek paylaşmaktan zevk duyarız.

Bodrum Usta 30 yıllık tecrübesi ile Türkiye’deki bir çok büyük network’ün kurulumunu yapmıştır, İstanbul, Ankara, İzmir,Erzurum,Adana,Gaziantep,Antalya ve daha bir çok ilde Türkiye’de Network kavramının daha yeni oluşmaya başladığı yıllarda network tecrübelerini edinmiştir. Firmanız için doğru ve optimum alt yapı çözümleri yada sadece fikir edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz bir bilgisayar isterseniz tüm şirketiniz yada eviniz için tercih edin, Bodrum da kesintisiz güç kaynağı kullanmak büyük bir gereksinimdir, yağmurlu ve fırtınalı havalarda bilgisayar yada cihazlarınızın zarar görmemesi için size uygun Kesintisiz Güç Kaynağı çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bodrum Usta da amatör ve profesyonel tüm ihtiyaçlarınıza uygun projeksiyon cihazlarını ve aksesuarlarını bulabileceğiniz yerdir.

Arayın ortamıza uygun hizmet edebilecek projeksiyon, perde veya sunum sistemleri için konuşalım.

Bize Ulaşın

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 08:00 am – 18:00 pm
Cumartesi: 08:00 am – 14:00 pm

TELEFON NUMARALARIMIZ

0 532 395 96 36 / 0 252 313 85 37

Hemen yazın
1
Yardıma ihtiyacın var mı?
Merhaba :)
Merak ettiğininiz konu ile ilgili konu ile ilgili 9:00 - 19:00 saatleri arasında yazabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaya çalışacağım.